Nowy rok szkolny 2021/2022

 

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice!

Poniżej podajemy najnowsze informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole. (aktualizacja 21.08.2021).

Pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2021/2022 odbędzie się w niedzielę, 29.08. Pragniemy wspólną modlitwą rozpocząć ten rok, w nadziei, że będzie on bardziej podobny do lat sprzed pandemii.

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów oraz Rodziców na niedzielną Mszę św. w niedzielę, 29 sierpnia o godzinie 11:30 do kościoła św. Bonifacego, a krótko potem, o godzinie 13:00 na Spotkanie informacyjno-organizacyjne również w kościele. Zgłoszenia na w/w Mszę św., z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w kościele podczas nabożeństwa, prosimy nadsyłać mailem do nauczycieli najpóźniej do wtorku, 24.08.

Już dziś informujemy, że regularne zajęcia z języka polskiego odbywać się będą w soboty w salach szkolnych, w pomieszczeniach domu parafialnego, począwszy od soboty 4. września. Dokładne godziny nauki dla poszczególnych grup znajdują się w rubryce Terminy.

Jednocześnie prosimy nadal o wcześniejsze zgłaszanie chętnych do nauki poprzez informację mailem (inne komunikatory) do nauczycieli, zgodnie z przynależnością do grupy w minionym roku szkolnym.

Grupa 1. pani Mirella Gonka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa 2. pani Katarzyna Kielemoniuk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa 3. pani Jolanta Stankiewicz-Bębenek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa 4. pani Agata Kotowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku nowych zgłoszeń prosimy o wiadomość na adres mailowy szkoły Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z przesłaniem danych dziecka (imię, nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, krótki opis znajomości języka polskiego).

Termin przyjmowania zgłoszeń uczniów do szkoły – do 4 września 2021 roku.

Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej naszej szkoły.